AK Partili Çavuşoğlu: Masa başındaki toplantılardan bıktık

AK Parti Bursa İl Başkanlığı’nın bayramlaşma töreni, Yıldırım ilçesinde bulunan Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

DHA’nın haberine göre törene, AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Furkan Leventoğlu, AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Osman Mesten, Emel Gözükara Durmaz, Refik Özen, Ahmet Kılıç, eski Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Recep Altepe, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ile çok sayıda partili katıldı.

Programda konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, ”Bu ülkede milletimiz, Cumhurbaşkanımıza inanıyor, güveniyor. Cumhurbaşkanımızın sözlerinden ilham alıyor. Cumhurbaşkanımızın söylediklerini görmek istiyor. Dolayısıyla bizim yapmamız gereken Cumhurbaşkanımızın söylediklerini yapmak ve sadece ‘mış’ gibi değil de yaparak o konuda mücadele ederek bunu hayata geçirmek gerekiyor. Biz eğer bunu başarabilirsek eminim ki kısa süre içerisinde çok daha farklı bir noktaya ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Partililere “masa başından ayrılıp sahalara inme” çağrısı yapan Çavuşoğlu, “Arkadaşlar, sahaya inelim. Masa başındaki toplantılardan bıktık. Birbirimizle görüşmekten de bıktık artık. Milletimizle görüşelim. Çiftçimize koşalım. Esnafımızın yanında olalım. Sivil toplum örgütleri bizden ne bekliyorsa onu yapalım” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan da “‘Hepimiz adına dünyada sorumluluğu üzerine alan bir liderimiz var. Onun sayesinde vicdanlarımızı rahatlatmaya çalışıyoruz. Bizler AK Parti teşkilatları olarak Türkiye’nin ilerlemesi için sorumluluklarımız var. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Bursa’mızda sorumluluklarımız daha da artmış bulunmakta. Gelecek nesilleri düşünerek hizmet etmeye gayret ettik. Azmettik bundan sonra da Cumhur İttifakı olarak milletimize hizmet etmek için elimizden gelen tüm gayretleri göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x