Mevlüt Erdinç’ten eşi hakkında çarpıcı iddialar

Ülkemizde Başakşehir, Fenerbahçe, Fatih Karagümrük, Kocaelispor ve Ümraniyespor formaları da giyen Mevlüt Erdinç, 2021-22 sezonu sonunda emeklilik kararı almıştı.

Öte yandan eski futbolcu Mevlüt Erdinç, Sosyal Medya hesabından eşiyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Eşinden 5 aydır haber alamadığını aktaran eski milli futbolcu, çocuklarını göremediğini ve eşinin kendisine şantaj yaptığını belirtti.

Mevlüt Erdinç yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Eşim Taleb Erding’ten 5 aydır haber alamıyorum. Nerede olduklarını bilmiyorum, çocuklarımı bana göstermiyor. Bu durumu artık herkesin bilmesini istiyorum çünkü benden para almak için şantaj yapması insanlık dışı bir davranış. Eşime mail yoluyla ulaştım ve kendisinin hesabına 1 milyon euro yatıracağımı söyledim. Bu sözlerimin ardından cumartesi günü oğlum beni görüntülü aradı.”

Mevlüt Erdinç sözlerine şöyle devam etti:

“Kariyerimin başında benimle evlenen ve kariyerime son verdiğim günün ertesi benden ayrılma kararı alan, bugüne kadar çok sevdiğim eşim… Para hiçbir zaman çok değer verdiğim bir şey olmadı.” diyen Erdinç, “Çocuklarım ve anneleri hiçbir zaman yokluk görmediler ve bundan sonra da görmeyecekler çünkü benim değerlerim böyle ve üzerime düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğim. Para önemsiz benim için.”

Eşinden DNA testi talep ettiğini aktaran eski futbolcu, “Eşimin ailesi beni arayarak çocukların benim olmadığını söyledi. Sürekli şehir dışında olduğum için DNA testi talep ettim. Kabul etmediler ve çocuklarımı göstermiyorlar. Nasıl bu kadar kötü olabilirsiniz? Para tüm aileleri yıkıyor maalesef.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir